גמילה מהתמכרויות

יציאה לחירות מכל דפוס או התמכרות בחיינו

יש משהו שמשותף לכל ההתמכרויות באשר הן, החל בחומרים ממכרים - סמים קשים, טבק, אלכוהול, קפה, סוכר, קמח לבן ועוד ועוד; דרך דפוסי התנהגות ורגשות מאמללים שנחווים כסוג של כלא ממנו אין מוצא, דוגמת כעסנות כרונית, חרדתיות חוזרת ונשנית, עצבנות, מתח וכולי או לחלופין התמכרות לעבודה, למנהגים וטקסים מעכבים, כל מיני קבעונות התנהגותיים שונים ומשונים; וכלה בהתמכרות לאנשים מסוימים, לפנטזיות מעכבות ו/או לזיכרונות מסוימים, תקופות מסוימות בחיים.

למעשה, לכל דבר ועניין אפשר להתמכר, כלומר, להרגיש שהדבר או העניין מנהל אותנו ולא אנחנו אותו. כאילו מכרו אותנו לדבר, כמו עבדים, והוא רודה בנו ביד רמה. וכן, יש משהו שמשותף לכל הדפוסים באשר הם בלי יוצאים מן הכלל, כמה משהואים כאלה בעצם.

בפרק זה נלמד גם את המשותף לכל הדפוסים כולם, נלמד לזהותם ונלמד מה דרוש בצורה הפשוטה יותר כדי להשתחרר מהם לחופשי. אנחנו נלמד מהם השלבים הנחוצים ומה הרכיבים הקריטיים שעלינו לברר ולהשיג כדי להשיג חירות אמת מכל התמכרות באשר היא.

אל תאמינו, בואו לעשות עבודה...

צפייה מהנה!


המנחה


גילבר רובננקו דיין
גילבר רובננקו דיין

מטפל באנשים ומורה מ-1998. מלמד, מעביר הרצאות ומנחה סדנאות, בארץ ובאירופה. מתמחה ברפואה סינית, תקשור והדרכה תודעתית ("כירורג נפש").
פרטים בהרחבה, כאן >>> gilbarhealth.com


פרק לצפייה


  First Section
Available in days
days after you enroll

יאללה מתחילים עכשיו