אייקידו בשוק הכרמל

להיות חתול וירטואוז גם בין קרנפים

חיי מתחלקים לשני חלקים: עד שהבנתי את הסיפור הזה ומאז שהבנתי את הסיפור הזה. השיעור הזה פשוט שינה לי את החיים.

השיעור השני בעונה הראשונה של "הרגלים של מוארים, הוידאו" עוסק באתגר/אמנות הכי גדולים שיש: איך עובדים עם המציאות, איך רותמים אותה אפילו לטובתנו, במקום להתווכח אתה וללכת עם הראש בקיר.

החיים האלה לא קשים. הם גם לא קלים. החיים הם לכל הפחות ולכל היותר אתגר. ומה שהופך אותם מקשים לקלים או מקלים לקשים הוא האופן שבו אנחנו פוגשים אותם.

בפרק זה אני חושף כלים מעשיים מעולמות שונים – חלקם פסיכותרפויטים במהותם, חלקם רוחניים יותר ו/או מיסטיים, חלקם תנועתיים, מהעולם של המזרח ובפרט מאמנויות הלחימה היפניות. אלו כלים, שכשהם מופנמים, כל אתגר באשר הוא (!!!) מפסיק בבת אחת להיחוות בתור "בעיה" והופך לכל היותר מאתגר "קשה" לאתגר שהוא קל יחסית או קל נקודה.

פרק זה עוסק בסוד גדול שמקדם לא רק התנהלות קלילה וזורמת בעולם שלנו. זה סוד שמקדם בריאות טובה, או על דרך השלילה – מונע מחלות רציניות ואף מעכב זקנה, שערו בנפשכם. תמיד כשאני מרעיף שבחים בהרצאות בעולם הממשי, בקבוצות, באחד על אחד, על העקרונות שפרק זה צמח ממנו – אני עשוי לומר לנוכחים: אתם הולכים ללמוד עכשיו שיעור דרמטי וחשוב, שטוב גם לעור הפנים :)

צפייה מהנה!


המנחה


גילבר רובננקו דיין
גילבר רובננקו דיין

מטפל באנשים ומורה מ-1998. מלמד, מעביר הרצאות ומנחה סדנאות, בארץ ובאירופה. מתמחה ברפואה סינית, תקשור והדרכה תודעתית ("כירורג נפש").
פרטים בהרחבה, כאן >>> gilbarhealth.com


פרק לצפייה


  First Section
Available in days
days after you enroll

יאללה מתחילים עכשיו